ВАШ КВИТОК У СВІТ BMW.

BMW X1 від 978 000 грн.* з комплектом зимових коліс у подарунок.**

ВАШ КВИТОК У СВІТ BMW.

BMW X1 від 978 000 грн.* з комплектом зимових коліс у подарунок.**

Новий BMW X1 з’явився, щоб задавати нові стандарти. Його прагнення діяти виражається насамперед у спортивному дизайні. В автомобілі відразу вгадується представник сімейства X. Зовнішність, динаміка і маневреність моделі не залишають сумнівів в її амбіціях, а поєднання високої практичності й універсальності з інноваційними технологіями гарантує максимальний комфорт, кілометр за кілометром.

Спеціальні пропозиції на автомобілі BMW X1.

Компанія “Арія Моторс”, офіційний дилер BMW у Львові, пропонує Вам унікальну можливість придбати автомобілі BMW X1 за спеціальними цінами.*

 

Для автомобілів BMW X1 діють спеціальні умови кредитування від AWT Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

Станьте власником BMW 5 серії вже зараз та отримайте у подарунок:**

– додатковий комплект зимових коліс.
– послугу їх зберігання протягом першого сезону.
– першу заміну коліс.

Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

Автомобілі в наявності:

BMW X1.

BMW X1 sDrive18i

Ціна: 1 090 137 грн.
Спеціальна ціна: 974 505 грн.*

BMW X1 sDrive18i

Ціна: 1 108 364 грн.
Спеціальна ціна: 990 815 грн.*

    *Ціни визначені станом на 22.06.2021 згідно встановленого Продавцем на 22.06.2021 курсу гривні до Євро який дорівнює 32.49 грн. за 1 Євро.

    Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів Арія Моторс.

    * Ця пропозиція дійсна з 18.01.2021 до 30.06.2021.

    Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови та строки проведення пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення.

    ** Під подарунком мається на увазі можливість придбання комплекту зимових коліс у зборі за акційною вартістю 1,20 грн. з ПДВ, отримання послуг з їх зберігання протягом першого сезону за акційною вартістю 1,20 грн. з ПДВ та першою заміною за акційною вартістю 1,20 грн. з ПДВ. Пропозиція діє у разі придбання автомобіля 2020 року виготовлення за спеціальною ціною згідно вищезазначеного переліку в офіційних дилерських центрах BMW в Україні. Строк дії пропозиції – з 18.01.2021 року і до повного розпродажу вищезазначених моделей автомобілів 2020 року виготовлення. Більш детальну інформацію про умови зазначеної пропозиції Ви можете дізнатися у консультантів дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Зображення товарів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактично наявної пропозиції. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.