ВАШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ В ЦЕНТРІ НАШОГО УВАГИ.

Сервісна служба BMW.

Якість, ефективність та інноваційний потенціал складають основу сервісної служби BMW, якій наші клієнти можуть довіряти – сьогодні і в майбутньому. BMW вже на етапі проектування нових автомобілів думає про майбутні послуги та сервісні концепції і спрямовує свої зусилля на забезпечення вищої якості обслуговування вашого BMW. Заради вашого повного задоволення за кермом.

ОБЛАДНАННЯ АВТОМОБІЛЯ BMW.

Сервісна служба, яка думає разом з вами: в будь-який момент ви можете дізнатися, перебуваючи в автомобілі, статус обслуговування – який визначається станом. Внутрішнє мережеве з’єднання систем, що знаходяться на борту, на станціях техобслоуговування BMW і в центральному офісі BMW, цілеспрямовано використовується для сервісного обслуговування. Терміни ТО плануються заздалегідь, що позбавляє вас від непотрібних витрат.

СТАНЦІЯ ТЕХОБСЛУУГОВУВАННЯ BMW.

Завжди до ваших послуг: завдяки нашій всесвітньій мережі станцій техобслуговування BMW найближча до вас завжди буде поруч. І всюди вам гарантовано оптимальну якість обслуговування завдяки зв’язку з центральним офісом та постійному обміну знаннями.
Ви можете в будь-якій ситуації розраховувати на вашу СТО BMW: її компетентні фахівці гарантують незмінно високу якість технічного обслуговування, ремонту і консультацій з використанням інформаційно-діагностичного обладнання на базі комп’ютерних технологій.

ЗАВЖДИ В КУРСІ ЗАВДЯКИ ТЕХНІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗА СТАНОМ.

Першою серед виробників автомобілів компанія BMW в 1982 скасувала жорсткі інтервали ТО і ввела сервісне обслуговування за станом. Сьогодні стан швидкозношуваних деталей і експлуатаційних рідин визначається в залежності від моделі автомобіля за допомогою датчиків і

алгоритмів або шляхом оцінки параметрів, таких як пробіг або стиль водіння.
У момент запуску двигуна ви своєчасно отримаєте інформацію про стан автомобіля і про термін чергового сервісного обслуговування, яке пропонується тільки в тому випадку, якщо воно дійсно необхідно.

KEYREADER.

Сучасно, швидко і надійно: важливі дані автомобіля, такі як ідентифікаційний номер, пробіг або термін майбутнього ТО, на моделях BMW починаючи з 2000 року випуску зберігаються в ключі. При сервісному обслуговуванні ваша станція техобслуговування BMW може отримати ці дані за допомогою електронного пристрою, що зчитує Key Reader. Це дозволяє уникнути неясностей або помилок при передачі інформації, а у вас залишається більше часу для індивідуальної бесіди з консультантом сервісу BMW.