THE 8

THE 8

СТВОРЕНИЙ ДАРУВАТИ ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ

ЕКСКЛЮЗИВНІ МАТЕРІАЛИ

Яскраве враження аж до останнього стібка. Якщо видатні кольори кузова підкреслюють яскравий зовнішній вигляд BMW 8 серії Coupe, то розкішні матеріали зі стильною контрастною прострочкою та елегантні декоративні елементи доповнюють спортивний інтер’єр автомобіля, надаючи йому

благородний вигляд. Це особливо помітно за перфорацією та спеціальною прострочкою багатофункціональних сидінь, пропонованих в якості опції. Поєднання високої якості виконання і кращих матеріалів дозволяє створити в салоні дивовижну спортивну і одночасно елегантну атмосферу.

БЕЗКОМПРОМІСНА
ПОТУЖНІСТЬ. ІСТИННИЙ
ДЖЕНТЛЬМЕН

Дизайн

Наведіть і тримайте

Прискорює пульс, створений для яскравих індивідуальностей. Новий BMW 8 серії Coupe – поєднання спортивного характеру та ексклюзивності автомобілів BMW класу «люкс» – новий стандарт естетичного задоволення.

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

Наведіть і тримайте

BMW 8 серії Coupe уособлює абсолютно нову епоху в історії дизайну BMW і отримав впізнаваний з першого погляду вигляд, в тому числі за рахунок звужених фар. Спортивна зовнішність створюється завдяки незвичайному поєднанню різко окреслених ліній, що проходять по всій бічній частині кузова і підкреслюють увігнуті поверхні, і атлетичного рельєфу плечової лінії. У поєднанні з плавною лінією даху вони створюють силует купе з відточеними формами, який задає нові стандарти дизайну.

ЛАЗЕРНІ ФАРИ

Наведіть і тримайте

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.
ІДЕАЛЬНА ТОЧНІСТЬ

Динамічні характеристики

Наведіть і тримайте

Чиста динаміка, чисте прискорення, чисті емоції – завдяки 8-циліндровому бензиновому двигуну TwinPower Turbo з робочим об’ємом 4,4 літра і потужністю 530 к. с. BMW 8 серії Coupe здатний за рекордний час розігнати до межі як тахометр автомобіля, так і пульс водія. І найголовніше: чим складнішими є повороти, тим цікавіше керувати даним автомобілем. Ексклюзивні гоночні рішення, реалізовані в цьому розкішному спортивному купе, дозволяють вивести його потужність і точність на новий рівень. Також доступний спортивний рядний 6-циліндровий дизельний двигун TwinPower Turbo потужністю 320 к.с.

8-ЦИЛІНДРОВИЙ
БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН
TWINPOWER TURBO

Наведіть і тримайте

Екстремальна потужність і спокій в салоні: 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo із робочим об’ємом 4,4 літра і потужністю 530 к.с. дозволив довести динаміку і ефективність BMW 8 серії Coupe до найвищого рівня. За рахунок крутного моменту в 750 Н м він доставляє максимум задоволення в кожній поїздці. Два турбонагнітача зі змінною геометрією турбін і тиск уприскування, що досягає 350 бар, додатково оптимізують потужність, одночасно підвищуючи ефективність силового агрегату, а завдяки випускний системі з активними заслінками звук двигуна відповідає силі його потужності.

ВИКЛЮЧНА ДИНАМІКА

Наведіть і тримайте

BMW 8 серії Coupe створений для динаміки і спортивного водіння. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive з акцентом на задню вісь в поєднанні з диференціалом M Sport і шинами різної ширини для передньої і задньої осей, що входять в стандартну комплектацію, гарантують оптимальну тягу і стійкість в русі. На додаток до цього: зменшений дорожній просвіт, висока жорсткість всіх елементів кузова і адаптивна підвіска M – ідеальні рішення для справжнього спортивного автомобіля. Пропонована в якості опції електромеханічна система стабілізації поперечної стійкості зменшує крен в поворотах, що дозволяє проходити їх на більш високій швидкості.

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ

Інновації

Наведіть і тримайте

Завжди на крок попереду: системи безпеки або системи допомоги водієві – з інноваційними технологіями нового BMW 8 серії Coupe Ви завжди будете йти в ногу з часом. Завдяки інноваційній операційній системі BMW 7.0 використовувати функції навігації та зв’язку стало ще простіше, ніж раніше, при цьому розширюються можливості їх персоналізації.

BMW LIVE COCKPIT
PROFESSIONAL

Наведіть і тримайте

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе об’єднані в мережу інформаційний сенсорний дисплей з діагоналлю 10,25″ і повністю цифрову приладову панель з діагоналлю 12,3”.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА
СИСТЕМА

Наведіть і тримайте

Зрозуміло, що новий BMW 8 серії Coupe відкриває і нову епоху у розвитку BMW ConnectedDrive. Інновація отримала назву BMW Live Cockpit Professional: це мережа високоякісних дисплеїв, до складу якої входять сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю діагоналлю 10,25″ і повністю цифровий дисплей діагоналлю 12,3″. Інноваційна концепція операційної системи BMW 7.0 забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою жестів, голосового і сенсорного управління, а також надає величезну кількість можливостей для персоналізації налаштувань обох дисплеїв.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Наведіть і тримайте

Пікова потужність вимагає неймовірної акуратності і точності: саме тому для нового BMW 8 серії Coupe пропонується інноваційний асистент водіння Professional. Системи в складі пакету допомагають підтримувати належні відстань і швидкість, рухатися по необхідній смузі і мінімізувати ризик аварій. Вони можуть видавати попередження про можливі наїзди ззаду або присутності людей на дорогах і навіть надавати допомогу в надзвичайних ситуаціях.

УНІКАЛЬНИЙ У ВСІХ
ВІДНОСИНАХ

BMW Individual

Наведіть і тримайте

Унікальність серед індивідуалістів: пакет оснащення BMW Individual дозволяє збагатити зовнішній вигляд нового BMW 8 серії Coupe, додавши ексклюзивне лакофарбове покриття, шкіряну обробку і елегантні декоративні планки.

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

Наведіть і тримайте

Джентльмен або гонщик? Вам вирішувати. Завдяки новим варіантам лакофарбового покриття BMW Individual з ефектом «металік», Ви можете вибирати з широкої гами кольорів, серед яких «Сірий Дравіт», «Червоний Авантюрін»*, «Коричневий Альмандін»* і «Синій Танзаніт» *. У поєднанні з ексклюзивними легкосплавними колісними дисками це дає Вам необмежені можливості для створення ефектного образу.
* Доступно орієнтовно з березня 2019 року.

ІНТЕР’ЄР

Наведіть і тримайте

Ексклюзивний, сверхспортивний або неймовірно елегантний: Ви створюєте інтер’єр відповідно до власних уподобань. Декоративні планки з цінних порід дерева доступні у виконанні «Чорний рояльний лак». Для повної обробки* BMW Individual з кращої шкіри Merino пропонується широкий асортимент кольорів: від чорного до кольорів таких як «Коньяк» і «Слонова кістка». Крім того, вперше можна вибрати варіанти двокольорової обробки, наприклад, «Тартуфо», «Червона Фіона» або «Синя Ніч» в поєднанні з глибоким чорним кольором.
* Доступно орієнтовно з березня 2019 року.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

BMW 840d xDrive (2):
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7,6-7,2
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 164-154

В даний час немає технічних даних для BMW M850i xDrive.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.