ВЕЛИКИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ВАШИХ ІДЕЙ.

Комфорт і Функціональність BMW 3 серії Турінг.

ВЕЛИКИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ВАШИХ ІДЕЙ.

Комфорт і Функціональність BMW 3 серії Турінг.

BMW 3 серії Турінг – ідеальний і максимально комфортний автомобіль як для повсякденних справ, так і для подорожей вихідного дня або основної відпустки. Просторий салон з великою кількістю можливостей для зберігання перетворює будь-яку подорож на приємну прогулянку. Велике багажне відділення забезпечує чудову універсальність. А інтелектуальна система захисту пасажирів гарантує спокій та розслаблення всередині автомобіля.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ТА ЗАКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА.

Багато хто стикався з ситуацією, коли після відвідування магазину необхідно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати десь у сумці. У таких випадках у нагоді стане інноваційна система комфортного доступу, яка забезпечить автоматичне відкривання задніх дверей багажника, не торкаючись до них. Короткий спрямований рух ногою під заднім бампером – все, що потрібно, щоб відкрити двері багажника за допомогою сенсорів.

На задньому бампері на різній висоті встановлені датчики, які виявляють присутність людей та реєструють рух ногою. Двері багажника таким самим способом можна і закрити. Ця функція робить набагато зручнішим користування та завантаження багажного відділення. Система спрацює лише тоді, коли ідентифікує ключ, який належить автомобілю.

КОНЦЕПЦІЯ ЗБЕРІГАННЯ.

Смартфон, напої або невеликий багаж – в BMW 3 серії Турінг знайдеться місце для усіх Ваших речей. На центральній консолі розташований тримач для двох напоїв, а його шторка в закритому положенні може використовуватись як додаткова багажна поверхня. Всередині передніх дверей можуть поміститися пляшки об’ємом до літра.

Опційний пакет для багажного відділення забезпечує додаткові можливості для

перевезення речей. Він включає в себе відкидне відділення на панелі приладів з боку водія, сітки на спинках передніх сидінь та гаки для сумок. В нього також входять розділююча сітка і фіксуючий штифт, універсальна сітка для днища багажного відділення, лоток для зберігання у вбудованому в днище відділі, а також розетку електромережі 12 В в задній частині автомобіля.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Багажне відділення BMW 3 серії Турінг ідеально пристосоване для подолання складних маршрутів – тут умістяться і мілкий багаж, і великі, габаритні речі. Навіть з піднятою спинкою заднього сидіння його об’єм складає 495 літрів. З повністю складеною спинкою заднього сидіння цей об’єм збільшується до вражаючих 1500 літрів. Стандартна опція системи з люком для перевезення довгомірних предметів і спинка заднього сидіння, що складається у співвідношенні 40:20:40, дозволяють використовувати різні комбінації положень сидінь і багажного відділення для різних задач. Середній сегмент спинки сидіння і сегмент на стороні пасажира на передньому

сидінні можуть складатися окремо. Сегмент спинки сидіння зі сторони водія складається разом із середнім сегментом. Такі можливості дають змогу забезпечити унікальну гнучкість під час завантаження і розвантаження BMW 3 серії Турінг. На задньому сидінні можуть сидіти двоє пасажирів, при цьому можна перевозити довгі предмети (наприклад чохли з лижами або сноубордами). BMW 3 серії Турінг також є єдиним автомобілем у своєму сегменті, у якого заднє вітрове скло може відкриватися окремо, що значно спрощує завантаження.

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Кожен автомобіль BMW укомплектовано пакетом продуманих засобів безпеки, який гарантує цілеспрямовану мінімізацію ризиків ДТП та дарує приємне відчуття захищеності. Дуже міцні, масивні поперечні балки та розумне використання високоміцної та ультра високоміцної мультифазної сталі забезпечують максимальну жорсткість кузова (пасажирської капсули), зберігаючи при цьому легкість загальної конструкції.

Енергія удару направляється до інших ділянок кузова навколо пасажирської капсули, наприклад, до днища, каркасу боковин, внутрішніх перегородок та до даху, після чого поглинається в зонах деформації, які передбачені в передній та задній частині кузова. У випадку бокового зіткнення захист забезпечують посилена конструкція середніх стійок і порогів кузова, високоміцні бруси безпеки в дверях а також жорсткі поперечні балки в зоні сидінь. Різноманітні функції захисту пішоходів розміщено у передній частині автомобіля. Попереду, між бампером та панеллю бамперу встановлено амортизатор, який знижує можливість отримання поранень у разі зіткнення бамперу з ногами пішохода. Капот автомобіля обладнано елементами деформації, які поглинають силу удару, створюючи зони деформації.