ЩЕ БІЛЬШЕ АДРЕНАЛІНУ

BMW М4 Купе. Радикально більше.

ЩЕ БІЛЬШЕ АДРЕНАЛІНУ

BMW М4 Купе. Радикально більше.

Потужний атлет для доріг і гоночних трас, для досконалого дріфту, швидкісних поворотів і довгих прямих, що з’єднують між собою віражі. Для заїздів з викидом величезної кількості адреналіну, коли в руках знаходиться рульове колесо з відмінним хватом, а пальці лежать на чуйних підрульових пелюстках і будь-який момент готові перемикати передачі. Сідаючи в спортивне сидіння M, водій стає невід’ємною частиною автомобіля. Спорткар, створений для отримання яскравих вражень від спортивного водіння – BMW M4.

Розгін 0-100 км/год, с4,1 (4,3)
Максимальна потужність, кВт (к.с.) при 1/хв317 (431)/5500–7300
Витрати пального, л/100 км, змішаний цикл8,8 (8,3)
Викиди CO2, г/км, змішаний цикл204 (194)

ЗАХОПЛЮЮЧА МОВА ФОРМ.

Хвилюючий дизайн.

Беззастережно спортивний, з динамічним виглядом і відчутним відчуттям, що рівних йому на дорозі немає. Вражаюча передня частина з великими повітрозабірниками заявляє про величезну потужності BMW M4, як і ефектні легкосплавні колісні диски і «мускулиста» задня частина кузова.

Атлетичні лінії купе.

Автомобіль з вигнутими лініями і типовою плавно спадаючим дахом купе в поєднанні з ексклюзивними легкосплавними колісними дисками і аеродинамічними зовнішніми дзеркалами М випромінює концентровану спортивну енергію. Витягнутий силует закінчується виразною задньою частиною, яка уособлювала стриману міць.

Потужна передня частина.

Спрямована вперед передня частина з гратами радіатора з подвійними глянцевими чорними ламелями і великими повітрозабірниками підкреслена світлодіодними фарами з точною графікою. Їх філігранний дизайн і вражаюча яскравість гарантують, що автомобіль чудово видно вдень, а вночі відмінно висвітлює дорогу.

Виразна задня частина.

Опуклі розширювачі колісних арок відображають визначну міць BMW M4. Кришка багажного відділення з інтегрованим спойлером, посилена карбоном, об’єднує функцію і дизайн. Змінені задні світлодіодні ліхтарі підкреслюють солідний вигляд спортивного купе незалежно від того, горять вони чи ні. Дифузор M і скошені подвійні вихлопні патрубки M ідеально вписані в задній дифузор і задній бампер з характерними виходами для повітря.

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальних повітрозабірника в передньому бампері і повітроводи Air Breather з боків знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. Для оптимізації аеродинаміки і, отже, для прискорення Вашого пульсу.

Ексклюзивний дах з карбону.

Дах, виконаний з вуглепластика (CFRP), – один з компонентів інтелектуальної легковагової конструкції BMW. Вона дозволяє зменшити масу автомобіля і забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння. Зниження ступеня перерозподілу навантаження між колесами дозволяє підвищити маневреність і динамічність в поворотах, а також збільшити ефективність шин при розгоні і гальмуванні.

Світлодіодні фари.

В задніх ліхтарях, як і в фарах, всі світлові функції забезпечуються виключно світлодіодами. Їх витягнута L-подібна форма і дизайн з замкнутими світловими лініями забезпечують плавний перехід в місці стиковки з кришкою багажного відділення і підкреслюють елегантність задньої частини кузова.

ПАКЕТ M COMPETITION.

Завдяки підвищеній віддачі двигуна і адаптивної підвісці M з особливими налаштуваннями, пакет M Competition забезпечує помітне поліпшення динаміки. Спортивна випускна система M з чорноїю хромованою обробкою подвійних вихлопних патрубків генерує потужний звук двигуна. У пакет також входять полегшені спортивні сидіння M і ексклюзивні 20 “легкосплавні диски M з різнорозмірними шинами.

450 К.С.

З опціональним пакетом M Competition модель BMW M4 витягує ще більше динаміки з двигуна потужністю 331 кВт. Додаткове ексклюзивне обладнання: спеціальна адаптивна підвіска M, поліровані 20-дюймові легкосплавні колісні диски M Star-Spoke 666 M з різнорозмірними шинами і випускна система M Sport для отримання ще більш виразного звуку вихлопу.

НА ЛІНІЇ СТАРТУ.

НА ЛІНІЇ СТАРТУ.

BMW M4 пройшов сотні випробувань на гоночних трасах для доведення безлічі інновацій, створених на основі рішень для автоспорту і в ході їх перенесення в серійні моделі. Результат більш ніж вражаючий: концентрована міць і захоплююче прискорення поєднуються з дивовижною маневреністю і точністю рульового управління. У будь-якій ситуації водіння. На дорозі з будь-якою поверхнею. Крім того, викид адреналіну гарантується.

6-ЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWIN POWER TURBO.

3,0-літровий 6-циліндровий рядний бензиновий двигун M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: здатність розвивати високі обороти – до 7600 об / хв – і величезний піковий крутний момент, рівний 550 Нм. Безпосередній впорскування в двигуні з подвійним турбонаддувом і типові точні настройки M гарантують, що двигун чуйно відгукується на щонайменше натиснення педалі акселератора, забезпечуючи вибухове прискорення і впевнену тягу.

Численні інновації, такі як полегшений кований колінчастий вал нової конструкції, покращують динаміку, знижують витрату палива і забезпечують ідеальну развесовку по осях, близьку до 50:50. Результат: безпрецедентна динаміка, вражаюче підкреслюється безпомилково впізнаваним «голосом» двигуна M.

Витрати пального і викиди СО2.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л / 100 км (змішаний цикл): 8.8 (8.3)
Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 204 (194)

Цифри в дужках відносяться до транспортного засобу з 7-ступінчастою M трансмісією з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.