ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Маса

Власна вага, кг (ЄС)1885*
Макс. допустима маса в кг2460*
Допустиме навантаження, кг650*
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кгн/п*

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів8/4
Робочий об'єм, куб. cмн/п*
Хід поршня/діаметр циліндра, ммн/п*
Макс. Потужність у кВт (к.с.)340* (462*)/н/п*
Макс.. крутящий момент в Нмн/п*
Ступінь стиснення, :1н/п*

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год250*
Розгін 0–100 км/год, с4,0*

Витрата палива

У місті, л/100 кмн/п*
За містом, л/100 кмн/п*
Змішаний цикл, л/100 км9,2*-8,9*
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км209*-204*
Об'єм паливного бака (прибл.), лн/п*

Колеса

Розміри передніх шинн/п*
Розміри задніх шинн/п*
Розміри та матеріал передніх колісних дисківн/п*
Розміри та матеріал задніх колісних дисківн/п*

Інформація про характеристики

Всі двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський цикл і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники енергоспоживання розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання (наприклад, широких шин) може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Всі ці дані наводяться стосовно варіанту у виконанні для Німеччини. Представлені моделі оснащені елементами додаткового обладнання, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у вашого найближчого дилера BMW. Ми залишаємо за собою право на внесення змін в конструкцію без попереднього повідомлення. У тексті можливі помилки і неточності. Тут не представлено обладнання, призначене спеціально для окремих ринків.

Власна маса (ЄС), кг: при заповненому на 90% паливному баці, водії вагою 68 кг і багажі масою 7 кг. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. При установці додаткового устаткування це значення може бути вище.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.