НЕЙМОВІРНО ІННОВАЦІЙНИЙ.

BMW 530e з підключаємим гібридом.

НЕЙМОВІРНО ІННОВАЦІЙНИЙ.

Мисли творчо. Рухайся у ногу з часом. Дві базові концепції в основі стійкої ефективності. У BMW 530e iPerformance обидві філософії реалізовані з ідеальною старанністю, що дозволяє моделі випереджати свій час. Завдяки передовим технологіям підключаємий гібридний привід допомагає зберігати навколишнє середовище без шкоди робочим характеристикам автомобіля.

BMW 530e iPerformance:

Витрати палива у змішаному циклі, л/100 км: 2,0*
Викиди СО2, г/км у змішаному циклі: 46*

Споживання потужності у кВт/год на 100 км у змішаному циклі: 12,7 *

* Наведені значення є попередніми та на даний момент не підтверджені.

КОНЦЕПЦІЯ
АВТОМОБІЛЯ

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ

У високоефективному підключаємому гібридному приводі BMW eDrive моделі BMW 530e iPerformance поєднуються технології електромотора та 4-циліндрового бензинового двигуна TwinPower Turbo. На електриці можна здійснювати невеликі екологічно нешкідливі поїздки з незмінно високою динамікою водіння, тоді як комбінація з 4-циліндровим бензиновим двигуном дозволяє подорожувати на великі відстані.

СИСТЕМА
ПРИВОДУ.

СИСТЕМА ПРИВОДУ.

У систему приводу входить 4-циліндровий бензиновий двигун потужністю 135 кВт (184 к. с.), з технологією BMW TwinPower Turbo, електричний мотор потужністю 70 кВт (95 к. с.) та літій-іонна високовольтна акумуляторна батарея ємністю 9,2 кВт/год. При використанні тільки електричної тяги автомобіль має запас ходу близько 45 км з максимальною швидкостю на електроприводі 140 км/год.

* Наведені значення є попередніми та на даний момент не підтверджені.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ
ЕНЕРГІЄЮ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Інтелектуальне управління електроживленням оптимізує співвідношення потужності та економічності гібридного приводу, заздалегідь підбираючи найбільш відповідний режим роботи. Наприклад, наявні дані навігації система використовує для аналізу маршруту та вибору ділянок дороги і дорожніх ситуацій, найбільш придатних для роботи електродвигуна або для підзарядки високовольтної батареї.

РЕЖИМИ РУХУ.

РЕЖИМИ РУХУ.

BMW 530e iPerformance забезпечує декілька режимів водіння, за допомогою яких водій може помітно впливати на реальні витрати палива. На практиці результат в першу чергу залежить від вибору режимів водіння, а в другу – від персонального стилю керування автомобілем.

ДИЗАЙН.

Зовнішність BMW 530e iPerformance висловлює непохитну впевненість у бездоганному дизайні бізнес-класу, що ще більше підкреслює характерний синій колір BMW i у решітці радіатора та маточинах коліс, а також логотип BMW i спереду та логотипи eDrive на вигині Хофмайстера й накладках порогів.

ЗВ’ЯЗОК.

Мобільний застосунок My BMW Remote App під iOS та Android для гібридних автомобілів з можливістю зарядки відображує детальну інформацію про поточний стан BMW 530e iPerformance, наприклад рівень заряду батареї та запас ходу. Час зарядки можна встановити на тижневому таймері за допомогою системи дистанційного керування.

ЗРУЧНА ПІДЗАРЯДКА.

ЗРУЧНА ПІДЗАРЯДКА.

Автомобіль можна зарядити від домашньої розетки за допомогою вхідного у комплект кабелю або у ході подорожі на загальнодоступних зарядних станціях за допомогою спеціального кабелю з програми приладдя BMW. Навігаційна система та мобільний застосунок BMW Remote App надають інформацію про розташування і доступність відповідних зарядних станцій. Оплата електроенергії може здійснюватися, наприклад, за допомогою карти ChargeNow.
BMW 540i Седан:
Витрати палива у змішаному циклі, л/100 км: 6,9–6,5
Викиди СО2, г/км у змішаному циклі: 159–149

Витрати палива та викиди СО2

Значення витрат палива. викидів СО2 та споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс та шин. Дані витрат розраховуються за іздовим циклом ECE.

Запас ходу залежить від різноманітних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи та попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрати палива та конкретні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті “Нові дерективи з витрат палива та викидів СО2 для легкових автомобілів”, який надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компнії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

Аксесуари зі шкіри та письмове приладдя – ідеальні компаньйони для повсякденних поїздок або розкішних подорожей. Всі предмети колекції прикрашає тиснення в стилі BMW 7 серії, а також напис Montblanc for BMW. Починаючи з весни 2016 р ексклюзивні серії аксесуарів будуть доступні по всьому світу як частина колекції BMW Lifestyle в спеціально відібраних дилерських центрах BMW і бутиках Montblanc.