BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Атлет у бізнес-класі.

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Атлет у бізнес-класі.

Його місія: встановлювати нові стандарти. BMW 5 серії є втіленням сучасного бізнес-седана. Завдяки своєму динамічному і одночасно елегантному зовнішньому вигляду, він переконливо виправдовує очікування, які покладаються сьогодні на автомобіль даного класу: спортивна естетика та задоволення від водіння за найсучаснішими технологіями.

Технічні характеристики

Розгін 0–100 км/год, с. (BMW 540i Седан)5,1
Витрати палива в змішаному циклі, л/100 км (BMW 540i Седан)6,9–6,5
Викиди СО2, г/км (BMW 540i Седан)159–149
BMW 540i Седан від

НЕЙМОВІРНО
ВИСОКА
ДИНАМІКА

НЕЙМОВІРНО ВИСОКА ДИНАМІКА

Потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, оптимально полегшена конструкція, інтегральне активне рульове керування для першокласної керованості та маневреності, а також режим Adaptive: BMW 5 серії орієнтований на отримання незабутнього атлетичного відчуття від кожної поїздки – щоб завжди залишатись беззаперечним фаворитом конкурентних перегонів.

“BMW 5 Серії – це досконале поєднання спортивної динаміки та елегантності. Тому він і є ідеальним бізнес-седаном”.

Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент з дизайну BMW Group

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ.

Система управління BMW 5 серії Седан.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ.

Система управління BMW 5 серії Седан.

“Ексклюзивні матеріали, приголомшливий рівень комфорту та зручні системи керування гарантують повний спокій під час подорожі”.

Карім Хабіб, шеф-дизайнер автомобілів BMW

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК.

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК

Асистент водіння Plus стане вашим найкращим помічником. Ви можете спокійно довіряти йому виконання важливих, але монотонних задач. Він забезпечує можливість автоматизованого руху в дорожніх пробках, щільному потоці транспорту або в далеких поїздках. Навіть при зміні ряду ви та ваш автомобіль будете в надійних руках.

НАЙКРАЩА ОПРАВА ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

Дизайн салону BMW 5 серії Седан.

НАЙКРАЩА ОПРАВА ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

Дизайн салону BMW 5 серії Седан.

Витрати палива та викиди СО2

Значення витрат палива. викидів СО2 та споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс та шин. Дані витрат розраховуються за іздовим циклом ECE.

Запас ходу залежить від різноманітних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи та попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрати палива та конкретні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті “Нові дерективи з витрат палива та викидів СО2 для легкових автомобілів”, який надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компнії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).