АТЛЕТИЧНИЙ +

BMW 4 серії Кабріолет: 4 серія - багатий вибір.

АТЛЕТИЧНИЙ +

BMW 4 серії Кабріолет: 4 серія - багатий вибір.

BMW 4 серії Кабріолет: зловити сонце, відчути вітер і насолодитися цими особливими моментами водіння. Разом зі спортивною спритністю і динамічністю при русі, що супроводжуються вражаючим аеродинамічним дизайном і стильним обладнанням з безліччю інноваційних функцій. Гранична сучасність визначає свободу на чотирьох колесах.

Розгін 0-100 км / ч, з (BMW 430i Кабріолет)6,4
Максимальна швидкість, км / год (BMW 430i Кабріолет)250
Витрата палива, л / 100 км, змішаний цикл (BMW 430i Кабріолет)7,0–6,6
Розгін 0-100 км / ч, з (BMW 430i Кабріолет)162–154
Відкриття верху, в секундах (BMW 430i Кабріолет)прибл. 20 с

ЗАХОПЛЮЮЧА СПРИТНІСТЬ.

Випробуйте справжню свободу в тій формі, яку пропонує тільки BMW 4 серії Кабріолет. Ефективні двигуни з особливо високою тягою, типовим заднім приводом BMW, бездоганним розподілом навантаження на осі і опціональною 8-ступінчастою трансмісією Steptronic забезпечують унікальне динамічне відчуття водіння. Ідеальне управління і першокласний комфорт, зрозуміло, включені.

«Ми робимо високоемоційний дизайн, який є непідробним і далекоглядним».

Адріана ван Хойдонк, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР BMW GROUP

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН.

ДОСКОНАЛІСТЬ В ДИЗАЙНІ.

Дизайн BMW 4 серії Кабріолет захоплює – з відкритим або закритим жорстким верхом – завдяки унікальному поєднанню спортивного зовнішнього вигляду, приємного стилю і потужної динаміки. Роблячи кожну поїздку впевненою заявою.

Спортивна передня частина.

Передня частина BMW 4 серії Кабріолет знаменує собою інноваційну спортивну привабливість, яку втілює цей автомобіль: модельні світлодіодні фари обрамляють характерну подвійну решітку BMW, щоб підкреслити її потужний атлетизм. Динамічний зовнішній вигляд відмінно завершується великими повітрозабірниками з вбудованими світлодіодними протитуманними фарами.

Атлетичний силует кабріолета.

Розтягнутий дизайн з окресленими боками підкреслює спортивну елегантність BMW 4 серії Кабріолет. Клиноподібний силует зливається з виразною задньою частиною і створює відчуття захоплюючої динамічності, яка однаково потужна, незалежно від того, відкритий або закритий дах.

Виразна задня частина.

Задня частина BMW 4 серії Кабріолет вражає своєю солідністю і звертає на себе увагу потужним бампером з інтегрованими вихлопними патрубками. Оновлені двоскладні задні світлодіодні ліхтарі підкреслюють ширину кузова і динамічний мову форм.

ЛІНІЇ ОСНАЩЕННЯ BMW 4СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ.

Ви хочете зробити BMW 4 серії Кабріолет ще більш спортивним або ексклюзивним? Різні моделі та варіанти оснащення, а також опції з програми BMW Individual пропонують найширші можливості для індивідуалізації. У повній відповідності з вашим смаком.

Елегантний і спортивний.

Ексклюзивний салон BMW 4 серії Кабріолет поєднує в собі спортивний стиль із сучасною функціональністю. Численні інформаційно-комунікаційні системи та орієнтований на водія салон з обробкою високоякісними матеріалами задовольняють найвищим вимогам до комфорту. При цьому комфортна підсвічування додатково сприяє створенню унікальної атмосфери.

З орієнтацією на водія.

Вхідне в базову комплектацію спортивне шкіряне рульове колесо з мультифункцией займає центральне місце в кокпіті, орієнтованому на водія. Проекційний дисплей BMW і новий багатофункціональний дисплей на приладовій панелі пропонуються в якості опції і чітко відображають різноманітну інформацію, необхідну водію під час руху. Нова навігаційна система Professional дозволяє вам залишатися на зв’язку з усім світом.

ДОСКОНАЛА ОБРОБКА.

Елегантний салон BMW 4 серії Кабріолет підкуповує використанням різноманітних високоякісних матеріалів з першокласною обробкою. Насолоджуйтеся ідеальним комфортом сидінь, які за бажанням можуть бути виконані в спортивному варіанті, обтягнутими тонкою шкірою з технологією SunReflective і опціональним підігрівом шиї. Привабливі декоративні планки і акцентні вставки, а також благородні хромовані деталі і контрастні шви на передній панелі дозволяють зробити атмосферу в салоні ще більш витонченою.

ДИНАМІКА РУХУ

Світловий дизайн

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ - ФІРМОВИЙ ПРИЗНАК.

Відкрийте для себе справжній спортивний стиль, прогресивний дизайн і ексклюзивний комфорт всього модельного ряду BMW 4 серії. Відчуйте унікальну динаміку BMW M4 з унікальними автоспортивними генами.

Витрати пального і викиди СО2.

BMW 430i Кабріолет:
Витрата палива, л / 100 км (змішаний цикл): 7,0-6,6
Викиди CO2, г / км (змішаний цикл): 162-154

Наведені технічні дані відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач Steptronic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.