ПОТУЖНІСТЬ+

Динамічні характеристики та економічність нового BMW 4 серії Гран Купе.

ПОТУЖНІСТЬ+

Динамічні характеристики та економічність нового BMW 4 серії Гран Купе.

Уже з першого погляду видно елегантність BMW 4 серії Гран Купе, в якій відчувається його динамізм. Двигун, ходова та аеродинамічний дизайн зливаються в ньому в єдине ціле. Енергія двигуна ідеально трансформується в спритність автомобіля. Автомобіля з широким асортиментом потужних двигунів, із заднім або повним приводом та з досконалим розподілом навантаження між осями. Усе заради якнайбільшої насолоди від керування.

BMW 440i Гран Купе:

Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 6,8–6,6
Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі: 159–154

Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

ВРАЖАЮЧІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Від самого початку BMW 4 серії Гран Купе демонструє свої амбіції: хвилюючий спортивний характер, точну керованість і оптимальний комфорт під час їзди поєднуються разом, надихаючи водія відмінною курсовою стійкістю та досконалим проходженням поворотів. У поєднанні з інтелектуальною полегшеною конструкцією ці характеристики забезпечують максимальну динамічність і повороткість цього спортивно елегантного чотиридверного авто.

ПОТУЖНІ ДВИГУНИ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Значна потужність, бездоганно плавна робота та приголомшливий звук ― ось що відрізняє однорядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo сімейства BMW EfficientDynamics. Його оснащено системами Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впоркуванням і турбонагнітачем TwinScroll, і його потужність досягає 240 кВт (326 к.с.), а витрата палива в змішаному циклі становить 7,9–7,4 л/100 км.

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об’ємом 2,0 л, що належить до останнього покоління двигунів, гарантує максимальну насолоду від керування. Для нього характерна чітка видача потужності та відмінна чутливість навіть за низької частоти обертів; при цьому він має виняткову економічність і низький рівень викидів.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління характеризується вражаючою потужністю і виключно низькими показниками витрати палива завдяки використанню інноваційних технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією турбіни і система безпосереднього уприскування Common Rail. Він розвиває потужність від 190 кВт (258 л. С.) До 230 кВт (313 л. С.) При максимальному крутному моменті від 560 до 630 Н · м.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндрові дизельні двигуни останнього покоління BMW TwinPower Turbo об’ємом 2,0 літра демонструють гнучку видачу потужності й відмінну чутливість навіть при низьких обертах. Технологія турбонагнітача зі змінною геометрією турбіни та система безпосереднього впорскування Common Rail забезпечують виняткову економічність цих двигунів і низький рівень викидів.

ВОСЬМИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC

Опційна восьмиступінчаста спортивна автоматична коробка передач забезпечує максимальну динамічність, економічність і їздовий комфорт. Короткий час перемикання передач прискорює розгін, а невеликі відстані між вісьмома передачами роблять перемикання майже непомітним. При цьому частота обертів двигуна підтримується на ідеальному рівні, що забезпечує оптимальну видачу потужності та зниження шумності. Восьма передача знижує оберти двигуна під час руху на високій швидкості разом із витратою палива та викидами СО2.

СПОРТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ.

Описати характеристики керування BMW 4 серії Гран Купе можна лише одним словом: захопливі. Зрештою, типовий для BMW задній привід, низьке розміщення центру маси та досконалий розподіл навантаження між осями є гарантією справжньої насолоди від водіння. Це відчуття підкріплюється системою керування зі змінною чутливістю Variable Sport Steering із функцією Servotronic у стандартній комплектації та опційною адаптивною підвіскою Adaptive M. Вони забезпечують відмінну курсову стійкість при спортивному стилі водіння на звивистих шляхах.

Ідеальний розподіл ваги на осі (50:50) гарантує високу курсову стійкість і точність реакцій рульового управління. Ходові якості поліпшуються також завдяки низькому центру маси та вкороченим частинам, що звішуються за передню та задні осі .

Адаптивну підвіску Adaptive M можна регулювати за допомогою електроніки відповідно до стану дороги та умов їзди. Водій має також змогу змінювати характеристики підвіски через систему регулювання динаміки руху Driving Experience Control відповідно до власного стилю керування: від комфортних до винятково атлетичних з істотно «гострішим» керуванням.

Спортивне кермування, що має змінне передавальне число, з системою Servotronic забезпечує пряме і швидке реагування на поворот керма та зменшує зусилля, необхідне для повороту керма. Система реагує га кут повороту керма з різним передавальним числом механізму кермування. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю та зменшуються зусилля на кермо при виконанні паркування і на поворотах. Ще однією особливістю цього пакету є можливість вибору режиму СПОРТ+.

ДИНАМІКА СІМЕЙСТВА МОДЕЛЕЙ BMW 4 СЕРІЇ.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менша витрата палива, більше задоволення за кермом. Це ― стратегія BMW EfficientDynamics. Вона охоплює комплекс різних технологій, які впливають на систему приводу, управління енергією та концепцію автомобіля. Результат ― нижчі витрати палива й викиди СО2, при цьому більше динаміки й задоволення за кермом. Це стандартна характеристика кожного серійного автомобіля BMW і, звичайно, BMW 4 серії Купе