ЕЛЕГАНТНІСТЬ +

BMW 4 серії Гран Купе: 4 серія - багатий вибір.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ+

BMW 4 серії Гран Купе: 4 серія - багатий вибір.

Поєднання спортивного купе з елегантним чотирьохдверним автомобілем. Результат багатообіцяючий: більше стилю, більше простору, більше динаміки. Що б ви не очікували від майбутньої поїздки, BMW 4 серії Гран Купе здатний задовольнити будь-які вимоги. Досить зайняти місце за кермом, щоб зрозуміти, що значить ідеальна спортивна елегантність.

Розгін 0-100 км/год, с (BMW 440i Гран Купе)5,1
Максимальна швидкість, км/год (BMW 440i Гран Купе)250
Витрати пального, л/100 км, змішаний цикл (BMW 440i ГранКупе)6,8–6,6
Викиди CO2, г/км, змішаний цикл (BMW 440i Гран Купе)159–154
Місткість багажника480–1300 л

ЧУДОВА ДИНАМІКА

BMW 4 серії Гран Купе по-новому визначає задоволення від водіння. Висока динаміка характеризується стрімким прискоренням, а також виключно точною керованістю – в тому числі на поворотах і в складних умовах. Раціональні полегшені конструкції дозволяють підняти ефективність на новий рівень і при цьому домогтися блискучих технічних характеристик потужних двигунів.

«Це неймовірне відчуття - бачити на дорозі автомобіль, який знайомий тобі з самого першого начерку».

Адріан ван Хойдонк, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР BMW GROUP

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН.

ЧИСТА ЕСТЕТИКА.

Приваблива сила BMW 4 серії Гран Купе відчувається з самого першого погляду. Завдяки атлетичному вигляду його унікальний дизайн являє собою ідеальне поєднання елегантності, естетики та спортивного стилю.

Спортивна передня частина.

Передня частина BMW 4 серії Гран Купе є вираженням динамічної елегантності. Елегантні світлодіодні фари розташовуються з боків від ефектної подвійний решітки радіатора, яка відображає потужну спортивність. Характерні світлодіодні протитуманні фари є завершальним елементом гармонійного і солідного вигляду.

Атлетичний силует купе.

BMW 4 серії Гран Купе виглядає потужно і атлетично завдяки витягнутим лініям, м’яко спадаючого даху і точно окресленим бічним панелям. Чотири безрамкових скла, що створюють враження легкості, визначають собою елегантний силует і динамічний дизайн.

Виразна задня частина.

Задня частина BMW 4 серії Гран Купе вражає своєю солідністю і звертає на себе увагу потужним бампером з інтегрованими вихлопними патрубками. Оновлені двоскладного задні світлодіодні ліхтарі підкреслюють ширину кузова і динамічний мову форм.

ЛІНІЇ ОСНАЩЕННЯ BMW 4СЕРІЇ КУПЕ.

Ви хочете зробити BMW 4 серії Купе ще більш спортивним або ексклюзивним? Різні моделі та варіанти оснащення, а також опції з програми BMW Individual пропонують найширші можливості для індивідуалізації. У повній відповідності з вашим смаком.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ САЛОН.

Елегантний і спортивний.

Ексклюзивний салон BMW 4 серії Гран Купе поєднує в собі елегантність і спортивний стиль із сучасною функціональністю. Численні інформаційно-комунікаційні системи та орієнтований на водія салон з обробкою високоякісними матеріалами задовольняють найвищим вимогам до комфорту. При цьому комфортне підсвічування додатково сприяє створенню унікальної атмосфери.

З орієнтацією на водія.

Вхідне в базову комплектацію спортивне шкіряне рульове колесо з мультифункціями займає центральне місце в кокпіті, орієнтованому на водія. Проекційний дисплей BMW і новий багатофункціональний дисплей на приладовій панелі пропонуються в якості опції і чітко відображають різноманітну інформацію, необхідну водію під час руху. Нова навігаційна система Professional дозволяє вам залишатися на зв’язку з усім світом.

ДОСКОНАЛА ОБРОБКА.

Елегантний салон BMW 4 серії Гран Купе підкуповує використанням різноманітних високоякісних матеріалів з першокласної обробкою. Насолоджуйтеся ідеальним комфортом сидінь, які за бажанням можуть бути виконані в спортивному варіанті з обробкою м’якою шкірою. Привабливі декоративні планки і акцентні вставки, а також благородні хромовані деталі і контрастні шви на передній панелі дозволяють зробити атмосферу в салоні ще більш витонченою.

ДИНАМІКА РУХУ

Світловий дизайн

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ - ФІРМОВИЙ ПРИЗНАК.

Відкрийте для себе справжній спортивний стиль, прогресивний дизайн і ексклюзивний комфорт всього модельного ряду BMW 4 серії. Відчуйте унікальну динаміку BMW M4 з унікальними автоспортивними генами.

Витрати пального і викиди СО2.

BMW 440i Гран Купе:
Витрата палива, л / 100 км (змішаний цикл): 7,7-7,4
Викиди CO2, г / км (змішаний цикл): 179-172

Наведені технічні дані відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач Steptronic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.