ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ШЛЯХ ДО ЩЕ БІЛЬШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Чим більше ви зможете зосередитись на керуванні, тим більше задоволення принесе вам поїздка. Саме з цією метою BMW 3 серії Седан рятує вас від безлічі задач. Система Driving Assistant попереджує вас про будь-яку небезпеку. Що наближається. Навігаційна система Professional позбавить вас від неприємних сюрпризів, навіть у незнайомій місцевості. А з бортовими помічниками під рукою паркування стає зручним як ніколи раніше.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

До складу обладнання системи безпеки пакету Driving Assistant входять система попередження про вихід за межі смуги руху на базі відеокамери, система попередження про наближення до іншого автомобіля, система розпізнавання людей і функція пригальмовування в місті.

Система попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну зміну смуги руху на швидкості вище 70 км/год за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, тобто був увімкнений покажчик повороту.

Функція попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнає автомобілі, а функція розпізнавання людей з функцією пригальмовування в

міському русі попереджає про наближення пішоходів. Увімкнена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Спочатку на панелі приладів з’являється застережливий символ, потім він починає блимати, після чого система починає видавати звуковий сигнал. Якщо водій не реагує, на швидкості до 60 км/год система починає гальмувати самостійно. На швидкості близько 20-25 км/год функція попередження про наближення пішохода допомагає запобігти наїзду на пішоходів, а на швидкості до 60 км/год система здатна зменшити наслідки зіткнення. Якщо потрібне втручання системи у керування автомобілем, вона готує гальмівну систему для швидкого спрацьовування і в разі необхідності починає самостійне гальмування. Система слідкування за уважністю водія відстежує ознаки втоми за його поведінкою. У разі виявлення відхилень від норми на дисплеї керування з’явиться пропозиція зробити зупинку.

АКТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ STOP&GO.

Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go, включаючи систему попередження про зіткнення з функцією гальмування, пропонує Вам підвищений комфорт і більш високу безпеку при русі в потоці.
Для цього система постійно вимірює відстань до автомобілів, що їдуть попереду і автоматично підтримує задану відстань. Її можна вмикати на швидкостях до 210 км/год.

Функція Stop&Go не тільки автоматично регулює швидкість автомобіля аж до повної зупинки. Вона також розганяє його до заданої водієм швидкості, як тільки це дозволять дорожні умови.

Якщо попереду автомобіль починає інтенсивне гальмування, то при активованій функції попередження про зіткнення Ваш BMW негайно відреагує на це. У режимі 1 система видасть візуальне попередження, в той час як у режимі 2 (якщо Ви не відреагували) вона подасть звуковий сигнал, щоб привернути Вашу увагу до ситуації. І тільки в тому випадку, якщо Ви все ще не загальмували, вона автоматично уповільнює Ваш BMW: система починає гальмування з максимально можливою інтенсивністю.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW HEAD-UP DISPLAY.

Повнокольоровий проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи не відволікатися від ситуації на дорозі. Можна відображати такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), часто використовувані функції, наприклад телефон і розваги (радіопередачі, назви музичних композицій), а також інформація і попередження від систем допомоги водієві.

Символи проектуються на лобове скло, відображаються у високій роздільній здатності та в повному кольорі. Зображення, що відображається виглядає так, наче перебуває у

2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації і дозволяє практично не відволікатися від дороги.

Яскравість зображення коректується у відповідності з поточною освітленістю. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а також регулювання висоти дисплея. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

ПАРКУВАННЯ.

В якості опції для BMW 3 серії Седан пропонується інтелектуальна система допомоги при паркуванні та виїзді з паркувального місця. Корисні асистенти, такі як камера заднього виду, асистент паркування та функція кругового огляду Surrond View, підвищують комфорт в процесі паркування, особливо в тісному просторі і у випадках, коли огляд з автомобіля обмежено.

Відеокамера заднього виду видає на дисплей зображення простору позаду автомобіля при здійсненні маневру або в процесі паркування. Камера заднього виду покращує видимість при русі заднім ходом на швидкості до 15 км/год, наприклад, при паркуванні.

Спрямовуючі лінії та кольорові мітки перешкод. Які відображаються на дисплеї управління, показують водію чи достатньо простору для паркування автомобіля в обраному місці, що значно полегшує процес паркування. Коли кермо повернуто до упору, система відображає червоні лінії радіусу розвороту та зелені спрямовуючі лінії, які змінюються відповідно до переміщення керма.

Камера заднього виду автоматично вимикається через 10 метрів шляху або якщо швидкість автомобіля перевищує 15 км/год. На моделях з тягово-зчепним пристроєм відеокамера оснащена зручною функцією масштабування. Яка полегшує процес кріплення причепа.

Асистент паркування полегшує процес паралельного та перпендикулярного паркування. Незалежно від того, активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця – навіть тісний простір для паралельного паркування – якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.

Якщо місця достатньо, водій просто вмикає сигнал повороту та асистент маневрування при паркуванні бере на себе рульове управління, а водію лишається тільки натискати педалі акселератора та гальма і перемикати передачі. Система також показує допоміжні вказівки на дисплеї управління та подає додаткові звукові сигнали.

При повільному наближенні автомобіля до перешкоди асистент паркування автоматично активується системою Auto PDC (автоматична сигналізація аварійного наближення при паркуванні). Розширена функціональність системи забезпечує підтримку водія в процесі паркування перпендикулярно до проїжджої частини. Система PDC також подає попереджуючий сигнал, якщо автомобіль наближається до перешкоди занадто швидко. Це дозволяє водію розслабитись та припаркувати автомобіль більш безпечно.

Система кругового огляду Surround View включає функції «вид зверху» Top View і «вигляд збоку» Side View, які використовують камеру, а також камеру заднього виду. Камери в дзеркалах заднього виду та камера заднього виду забезпечують огляд простору в секторі 270° навколо автомобіля.

Функція «вигляд зверху» відображає простір по сторонах автомобіля. Полегшуючи процес маневрування. Ця функція підвищує безпеку при русі в місцях з обмеженою видимістю, наприклад, на виїздах або при проїзді складних перехресть. Дві цифрові камери ліворуч та праворуч в передній частині автомобіля сканують дорожнє становище перед автомобілем. Це дозволяє завчасно виявити автомобілі, що наближаються, щоб водій зміг зреагувати відповідним чином. Функція «вигляд збоку» автоматично вимикається, коли швидкість автомобіля перевищує 15 км/год. Після цього водій може самостійно активувати камеру заднього виду, функції «вигляд зверху» або «вигляд збоку».

Камери активуються при ввімкненні заднього ходу або якщо водій натискає клавішу PDC або клавішу вмикання вигляду збоку. Зображення з камер передається на дисплей керування.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій – до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, що втілює концепцію управління iDrive. Система включає в себе бездротову гарнітуру з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має

20 ГБ пам’яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою інформації про дорожню ситуацію онлайн (тільки в поєднанні з пакетом сервісів ConnectedDrive). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 8,8 дюймів і розподільчою здатністю 1280х480 пікселів з функцією розподілу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь доступності і видимості.

Інтуїтивно зрозуміле управління функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням вибраних пам’яток робить навігацію надзвичайно видовищним процесом.

Оновлення карт доступні безкоштовно протягом трьох років в дилерських центрах BMW. У певних європейських країнах система BMW ConnectedDrive протягом трьох років автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ПЕРЕШИКУВАННІ LANE CHANGE WARNING.

На швидкостях вище 20 км/год система попередження про небезпеку при перешиковуванні, яка використовує радар, виявляє автомобілі. Що наближуються в «сліпих зонах», а також автомобілі в сусідніх смугах руху. Система попереджає водія про присутність інших автомобілів в небезпечних зонах, активуючи трикутний

попереджувальний символ в дзеркалах заднього виду. Якщо. Не дивлячись на попередження, водій вмикає вказівник повороту та має намір перешикуватись в іншу смугу, система повідомляє про небезпеку вібрацією керма, в індикатор в дзеркалах починає блимати.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ SPEED LIMIT INFO ТА ІНДИКАТОР ЗАБОРОНИ ОБГОНУ.

Безпека – перш за все: функція Speed Limit Info з індикатором заборони обгону відображає поточні обмеження швидкості на панелі приладів, а також інформацію про обмеження зони обгону. Дані виводяться на інформаційний дисплей панелі приладів. Вбудована в дзеркало заднього виду камера розпізнає відповідні дорожні знаки. Блок

керування обробляє та відображає отриману інформацію разом із даними навігаційної системи. При використанні інших функцій автомобіля система також може відображати дані про часові обмеження швидкості, наприклад про обмеження в дощову погоду або про обмеження, які діють протягом певного часу.

BMW SELECTIVE BEAM.

Система BMW Selective Beam підвищує комфорт та безпеку при русі в темний час доби. Вона забезпечує чудову видимість в темноті. Попереджуючи при цьому засліплення інших водіїв. Система виявляє інших учасників руху та вибірково виключає їх з області освітлення дальнього світла. Дальність променя світла складає 400 м, що дозволяє завчасно виявити потенційну загрозу, а також полегшує контроль напрямку руху.