ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Новий BMW 3 серії Седан.

ПРИСТРАСТЬ ПЕРЕМАГАЄ.

Новий BMW 3 серії Седан.

Пристрасть перемагає: більше потужність, більше економічність, витонченішими стиль – BMW 3 серії Седан захоплює в будь-якій поїздці. Він втілює в собі поняття «спортивний седан», як жоден інший автомобіль. У нинішньому, шостому, поколінні він став ще потужнішим, ефективніше і індивідуальніше. В якості силових агрегатів встановлюються потужні рядні 6-циліндрові бензинові, 4-циліндрові бензинові, рядні 6-циліндрові дизельні та 4-циліндрові дизельні двигуни з найсучаснішою технологією BMW EfficientDynamics. В результаті: автомобіль BMW 3 серії Седан з вражаючою динамікою і низькою витратою. Кульмінація економічності – BMW 320d EfficientDynamics Edition. Крім того, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive подарує задоволення на будь-якій дорозі, на будь-якому повороті і в будь-якій ситуації.

Технічні характеристики

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км (EfficientDynamics Edition 320d) *109 [109]
Витрати в змішаному циклі, л/100 км (EfficientDynamics Edition 320d) *4,1 [4,1]
Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км (335i) **186 [169]
Витрати в змішаному циклі, л/100 км (335i) **7,9 [7,2]

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 3 СЕРІЇ СЕДАН

Дизайн.

Новий BMW 3 серії Седан послідовно розвиває традиції марки BMW: Спортивно-елегантний кузов з першого погляду підкорює своїм поєднанням естетики і динаміки. Уже в шостому поколінні найбільш продаваний в світі BMW як і раніше задає тон.

Узнайте больше

Динамика движения и мощность.

Динаміка з безліччю граней: З такими опціями, як адаптивна підвіска M, режим Sport і спортивне рульове управління із змінним посиленням BMW 3 серії Седан набуває ще більше спортивної маневреності та ефективної динаміки. Радійте від ще більш спортивної їзди з максимальною керованістю і високою точністю рульового управління.

Узнайте больше

Безпека і комфорт.

Зручні допоміжні системи, безліч запобіжних функцій: Ваш BMW захищає і підтримує вас, куди б ви не прямували.

Узнайте больше

225 КВТ.

Новий BMW 3 серії Седан може похвалитися силовими агрегатами. Наддинамічний 6-циліндровий бензиновий двигун в BMW 335i розвиває потужність в 225 кВт (306 л. С.), Витрачаючи при цьому всього 7,9 л палива на 100 км. Викиди CO₂ становлять 186 грамів на кілометр.
Всі бензинові двигуни TwinPower Turbo автомобілів BMW 3 серії Седан відповідають вимогам стандарту EU6.
Узнайте всё об экономичности
Узнайте всё о технических характеристиках

ОГЛЯД BMW 3 СЕРІЇ СЕДАН.