ДИКТУВАТИ, А НЕ ВИСЛОВЛЮВАТИ.

Лінії обробки і устаткування BMW 2 серії Купе.

ДИКТУВАТИ, А НЕ ВИСЛОВЛЮВАТИ.

Лінії обробки і устаткування BMW 2 серії Купе.

Елегантний вершник або динамічний атлет? Кожен сам вирішує, який характер він захоче надати своєму BMW 2 серії Купе. Для індивідуального оформлення вашого BMW 2 серії Купе пропонуються лінії обробки Sport Line і Modern Line. Якщо ви захочете підсилити і без того вже вражаючу спортивність машини, то вибирайте М Спорт пакет і відкрийте для себе неприбрканий характер свого BMW 2 серії Купе. Крім того, завдяки оригінальним аксесуарам BMW є безліч інших можливостей для індивідуалізації.

М СПОРТ ПАКЕТ.

Виняткова спортивність для дороги: з М Спорт пакетом ви зможете всім продемонструвати буйну вдачу свого BMW 2 серії Купе. Разом з вхідним в комплект аеродинамічним пакетом М він ставить жирний знак оклику – не тільки чисто зовні, але і всякий раз при спортивній їзді.

М Спорт пакет разом зі спортивною підвіскою M і аеродинамічним пакетом М зі спеціальним переднім фартухом, порогами і заднім фартухом орієнтований на водіїв, яким до душі спортивний драйв. Великі 17-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 460M підкреслюють атлетизм кузова. Дзеркала BMW Individual Hochglanz Shadowline з рамами в бокових вікнах, ніжками, трикутними накладками і втулками виконані чорними глянцевими. Вісім широких ребер решітки радіатора з чорними глянцевими торцями, бічне маркування «M» і хромована насадка на вихлопну трубу, а також ексклюзивне синє ЛКП Синій Ешторіл металік роблять спортивну грацію просто ідеальною.
З інших кольорів М Спорт пакету також пропонуються Сірий Мінерал металік, Чорний Сапфір металік, Сріблястий Льодовик металік, Білий Мінерал металік, Білий неметалік і Червоний Мельбурн металік.
В якості альтернативи пропонуються 18-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 461 M і Chrome Line.

У салоні М Спорт пакет вітає молдінгами порогів з літерою «М» і спортивними сидіннями водія і переднього пасажира з оббивкою з тканини ‘Hexagon Cloth’ / алькантара антрацитового кольору все з тією ж літерою «M» і ексклюзивною синьою окантовкою М. Свій внесок в створення спортивної атмосфери вносять передній і задній привітальні сигнали, а також фонове освітлення спереду, ззаду, в просторі для ніг спереду і в відділенні для дрібних речей в центральній консолі, що включається в ексклюзивних кольорах – помаранчевому або білому. Дуже спортивно виглядає декоративна планка з алюмінію ‘Hexagon’ з чорної акцентної вставкою або кольору Синій Ешторіл. Вгорі спортивний вигляд створюється обшивкою стелі BMW Individual антрацитового кольору. Серед інших компонентів М Спорт пакета можна назвати підставку для ноги водія М, укорочений важіль перемикання передач з логотипом «M», багатофункціональне шкіряне рульове колесо М і комбінацію приладів з особливим дизайном циферблатів і більш дрібне градуювання. Витончено доповнює М Спорт пакет дистанційне радіоуправління з акцентом кольору Синій Ешторіл.
В якості опції в рамках М Спорт пакету пропонується оббивка чорною шкірою ‘Dakota’, шкірою ‘Dakota’ устричного кольору з темно-устричними акцентами, шкірою ‘Dakota’ кольору Терра або шкірою ‘Dakota’ Червоний Корал з чорними акцентами. Привабливості салону додають і декоративні планки з алюмінію поздовжньої шліфування з акцентної вставкою чорного кольору або кольору Оксид срібла або з цінних порід дерева ‘Fineline Stream’ або ‘Fineline Pur’, в обох випадках з акцентною вставкою кольору Оксид срібла.

SPORT LINE.

Броские элементы дизайна в динамичном черном глянце сразу заявляют о себе: в BMW Sport Line страсть к динамике выходит на передний план. Уже один взгляд на спидометр и тахометр приводит поклонников спорта в восторг: красная градуировка в стиле хронометра с нетерпением ждет следующей поездки.

В пакет Sport Line входят 17-дюймовые легкосплавные диски Star-spoke. Часть переднего и заднего бамперов, а также торцевая поверхность восьми эксклюзивно оформленных ребер решеток радиатора и корпуса наружных зеркал имеют покрытие динамичного глянцевого черного цвета. Даже выхлопная труба отделана сверкающим черным хромом. Отличительным знаком спортивности пакета Sport Line является надпись «Sport» сбоку.
В качестве опции предлагаются 18-дюймовые легкосплавные диски Double-spoke 384.

Линия отделки Sport Line придает салону типичную для BMW спортивность молдингами порогов с надписью «BMW Sport» и контрастами черного и красного. Спортивные сиденья с развитым рельефом в тканевой обивке ‘Track’ антрацитового цвета восхищают акцентными красными или серыми вставками. Кожаное спортивное рулевое колесо может иметь красную или — по желанию — черную контрастную строчку. Декоративные черные глянцевые планки с красным акцентом подчеркивают особую спортивность. Среди прочих особенностей можно назвать переключаемую оранжево-красную / белую подсветку салона и комбинацию приборов с красными акцентными кольцами и красной градуировкой стрелочных приборов в стиле хронометра. Дополняет пакет Sport Line автомобильный ключ с красным карабином. В плане обивки сидений помимо эксклюзивного варианта предлагаются обивка из сочетания ткань/кожа ‘Breeze’ устричного цвета с темно-устричными и антрацитовыми акцентами, обивка черной кожей с красными акцентами и без, обивка кожей устричного цвета с темно-устричными акцентами, обивка кожей цвета Красный Коралл с черными акцентами и обивка кожей ‘Dakota’ цвета Терра.
Пакет Sport Line предлагает на выбор декоративные планки из алюминия продольной шлифовки с акцентной вставкой Красный Коралл, Черный или Оксид Серебра, а также из ценных пород дерева ‘Fineline Stream’ и ‘Fineline Pur’ с акцентной вставкой цвета Оксид Серебра.

LUXURY LINE.

Лінія обробки Luxury Line підкреслює ексклюзивний стиль BMW 2 серії – як в зовнішньому вигляді, так і в салоні автомобіля.

Пакет оздоблення Luxury Line створений, щоб вражати. 17-дюймові легкосплавні диски Y-spoke 380, решітка радіатора BMW з одинадцятьма хромованими ребрами, особливі елементи дизайну переднього і заднього бампера і блискуча хромована насадка на вихлопну трубу прекрасно вписуються в сучасний вигляд автомобіля. Бічні логотипи Luxury недвозначно вказують на витонченість і розкіш автомобіля у виконанні Luxury Line.

Салон у виконанні Luxury Line є втіленням стилю завдяки ретельно підібраним деталям обробки – накладок на пороги з алюмінію з написом «BMW Luxury» або декоративних планок з дерева ‘Fineline’ з матовою акцентної вставкою Оксид срібла. Оббивка сидінь високоякісною шкірою Dakota устричного кольору з темно-устричними акцентами і світлий салон створюють виняткову атмосферу розкоші. Опціональний пакет освітлення з білою або приглушеною оранжевим підсвічуванням огортають салон делікатним світлом.
Відмінною особливістю лінії обробки Luxury Line є чорний ключ з елегантною хромованою вставкою.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Оригінальні аксесуари BMW підкреслюють спортивну маневреність BMW 2 серії Купе і підвищують універсальність і гнучкість. Тут ви знайдете асортимент практичних і високоякісних виробів.

Велосипедний багажник в новому привабливому дизайні BMW Group монтується тільки на кульову головку тягово-зчіпного пристрою і підходить для перевезення двох звичайних або електричних велосипедів. Зручна функція відкидання спрощує доступ до задньої частини автомобіля. Якщо тримач для велосипедів не потрібен, то його можна скласти до дуже компактних розмірів. Окремо пропонується додаткова секція для третього велосипеда.

Всепогодні килимки з пакетом Sport Line мають брудовідштовхуючі і водозахисні властивості. Килимки виконані в дизайні, що вигідно підкреслює динамічність автомобіля. Всепогодні килимки підходять для повної переробки і пропонуються в декількох кольорах, що відповідають різним лініям обробки салону.

Адаптер Snap-In – надійна і стабільна система підключення з інтегрованою функцією швидкої зарядки для мобільних телефонів Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony і RIM / BlackBerry. Безконтактне з’єднання з антеною підвищує якість передачі і прийому сигналу і знижує інтенсивність електромагнітного випромінювання в салоні. Залежно від оснащення автомобіля, типу адаптера Snap-In і моделі телефону є можливість інтеграції додатків зі смартфона в бортову систему BMW.

Система BMW Click & Drive – нова модульна концепція власників, що складається з базового кронштейна і змінних утримують рамок.
Завдяки цій системі ви з однаковою зручністю можете закріпити в тримачі смартфон Samsung Galaxy, iPhone або навігатор BMW Portable Navigation – досить шляхом простого замикання приєднати відповідну знімну рамку до базового кронштейна.
Система BMW Click & Drive дозволяє легко і надійно встановити і зарядити в автомобілі смартфон або портативний навігатор. Базовий кронштейн кріпиться до лобового стеку за допомогою клейкої підставки і бездоганно вписується в салон вашого BMW. Вбудований інтерфейс USB дозволяє заряджати ваш мобільний телефон або портативний навігатор безпосередньо в салоні автомобіля. Завдяки модульній конструкції, що включає в себе базовий кронштейн і змінні утримують рамки, ви легко зможете змінити модель смартфона – до ваших послуг гнучке рішення, що зберігає свою ефективність в довгостроковій перспективі.

Адаптер USB для користування мультимедійними функціями дозволяє підключити Apple iPod ™ / iPhone ™, програвач MP3 або смартфон іншого виробника до аудіосистеми автомобіля за допомогою вбудованого USB-інтерфейсу. Зручне управління через багатофункціональне рульове колесо, контролер iDrive або радіоприймач.

Сидіння Junior Seat групи 1 – оптимальне сидіння для дітей від 10 місяців до 3,5 років (9-18 кг). Воно складається з чаші з 5-точковою системою ременів безпеки і бази ISOFIX, яку можна використовувати як для сидіння Baby Seat 0+, так і для сидіння Junior Seat 1. Чашу сидіння можна зафіксувати в автомобілі разом з базою ISOFIX. Сидіння може бути встановлено в варіантах «спиною до напрямку руху» (таке розташування найбільш безпечно для дитини) і «обличчям вперед». У нього також вбудовані комфортні і безпечні повітряні подушки, що захищають голову при бічному ударі. Магнітна фіксація п’ятиточкового ременя безпеки забезпечує простоту пристібання. Передбачена зручна система регулювання висоти однією рукою. Пропонується в кольорах чорний / антрацит і чорний / синій.

Завдяки спеціальним плічникам можна перевозити одяг, не побоюючись їх пом’яти. Плічник також можна від’єднати від кронштейна, тобто з їх допомогою одяг можна не тільки перевозити, але і переносити. Основним елементом модульної системи Travel & Comfort є базовий кронштейн (купується окремо), легко закріплюється між штирями підголівника. На базовому кронштейні можна закріпити плечики, складаний столик, універсальний гачок або утримувач для Apple iPad ™.

Футляр для ключа M Sport виготовляється з високоякісної шкіри. За допомогою металевої пряжки можна легко вийняти ключ. В такому футлярі ключ до вашого BMW надійно захищений від механічних пошкоджень, забруднення та вологи, що дозволяє зберегти його працездатність. Футляр пропонується в різних кольорах, що відповідають різним лініям обробки, наприклад, футляр Sport пропонується чорного і червоного кольорів.