ВІЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВСІХ – З ГНУЧКИМ КОМПОНУВАННЯМ СИДІНЬ.


Комфорт і Функціональність В BMW 2 серії Гран Турер.


ВІЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВСІХ – З ГНУЧКИМ КОМПОНУВАННЯМ СИДІНЬ.


Комфорт і Функціональність В BMW 2 серії Гран Турер.

Для друзів, рідних чи багажу – BMW 2 серії Гран Турер гарантує максимальну гнучкість відповідно до Ваших потреб. Від універсального кокпіта до регульованих задніх сидінь і просторого багажного відділення, всередині якого можна додатково встановити третій ряд сидінь ще для двох пасажирів – місце знайдеться для всіх і усього.

ГНУЧКІСТЬ У КАБІНІ ВОДІЯ.

Великі передні фари підкреслюють функціональність автомобіля. Та важливе не тільки зовнішнє враження. Регульовані сидіння і велика кількість місць для зберігання також забезпечують неперевершену гнучкість.

Горизонтальне розділення панелі керування створює враження легкості в салоні BMW 2 серії Гран Турер, підсилюючи враження від об’єму внутрішнього простору. Велике лобове скло, великі вікна і опційний панорамний скляний дах допомагають більшій кількості світла потрапити в салон, що створює особливу атмосферу відкритості та простору.

  • Можете не хвилюватися, що напої можуть розлитися у салоні Вашого BMW 2 серії Гран Турер: два великих тримачі склянок розташовані поруч із важелем перемикання передач. У великих дверних кишенях ззаду і спереду також передбаччено місце для пляшок об’ємом до 1,5 літра.

 

  • В BMW 2 серії Гран Турер передбачено велику кількість варіантів для зберігання ваших речей, включаючи відкритий відсік над центральною консоллю для смартфонів, окулярів та ключів, а також практичні відсіки під передніми сидіннями та другим рядом сидінь.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ.

Простір задньої частини салону Вашого BMW 2 серії Гран Турер ідеально відповідає усім Вашим потребам. В залежності від того, що потрібно транспортувати, Ви можете просто потягнути, штовхнути і скласти сидіння, щоб швидко перетворити три повноцінні сидіння в додаткове місце для багажу. Завдяки спинкам задніх сидінь з можливістю складання у співвідношенні 40:20:40 та можливістю регулювання кута нахилу, заднє сидіння забезпечує додаткові зручності під час завантаження та неперевершену універсальність.

Коли Ви завантажуєте BMW 2 серії Гран Турер через широко відчинені дверцята багажного відділення, навіть довгі вантажі довжиною до 2,60 метри, дистанційне електронне розблокування спинки заднього сидіння дозволяє з легкістю складати задні сидіння з боку багажного відділення.

Регульоване заднє сидіння додає багажному відділенню функціональності. Положення сидінь можна змінювати в залежності від мети подорожі: можна збільшити простір для ніг задніх пасажирів або максимально використати простір багажного відділення. І те й інше буде дуже доречним. За допомогою ручки під сидінням можна механічно змінювати положення сидіння вперед або назад в діапазоні до 130 мм. Сидіння можна поділити у пропорції 60:40.

Пасажири можуть поставити різні речі на складні столики в задній частині салону – від іграшок та книжок-розмальовок для маленьких пасажирів до ігрових консолей, книжок ноутбуків та снеків.

Столики закріплені до направляючих в задній частині передніх сидінь, їх можна пересувати вверх та вниз та скласти, якщо вони не потрібні. Складні столики надійно фіксуються в закритому положенні, забезпечуючи безперешкодний доступ до задніх сидінь.

ТРЕТІЙ РЯД СИДІНЬ.

Складний третій ряд сидінь для двох додаткових пасажирів (доступний опціонально) збільшує кількість посадочних місць в салоні BMW 2 серії Гран Турер. Універсальність салону доповнюється тим, що цей ряд сидінь можна заховати в підлогу салону, створюючи плоску поверхню для розміщення вантажу та збільшуючи гнучкість використання салону.

  • Третій ряд сидінь забезпечить комфорт для обох пасажирів незалежно від їх комплекції. Завдяки високій лінії даху забезпечується простір для голови та ніг дорослих, а маленьким пасажирам гарантується найвища безпека: в третьому ряду передбачене встановлення дитячих сидінь. Знайдеться місце і для вашого багажу. Навіть коли використовується третій ряд сидінь, залишаються доступними 145 літрів багажного відділення.

 

В третьому ряді сидінь Вашого BMW 2 серії Гран Турер панує спокій, тиша та атмосфера розслабленості. Спеціальна центральна консоль з двома тримачами для чашок та відділенням для зберігання речей забезпечує високий рівень комфорту. Відділення із сітки для дрібних предметів на бокових панелях додатково розширюють можливості зберігання. Для пасажирів передбачені окремі джерела світла на стелі (в поєднанні з опціональним пакетом освітлення).

Другий ряд сидінь обладнано складними спинками сидінь, кут нахилу яких можна регулювати за допомогою функції допомоги під час посадки, що забезпечує підвищений комфорт для пасажирів. Дверний поріг збільшеного розміру слугує підніжкою.

ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ БАГАЖУ.

Широко відчинені дверцята багажного відділення BMW 2 серії Гран Турер з опціональною системою безконтактного відкривання та закривання дають можливість завантажити навіть великі за об’ємом вантажі на рівну підлогу багажного відділення.

Завдяки регульованим заднім сидінням, котрі можуть складатися у пропорції 40:20:40, а також пасажирському сидінню зі складною спинкою (доступно як опція), багажне відділення можна значно розширити в бік передньої частини салону. В залежності від положення сидінь можна досягти збільшення об’єму всього багажного відділення в діапазоні від 645 до 1905 літрів.

Відсік під підлогою багажного відділення забезпечує до 80 літрів місця для зберігання. Такий відсік легко відкривається за допомогою складаної підлоги багажного відділення всього декількома простими рухами рук.