ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ.

BMW 2 серії Active Tourer з eDrive.

ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ.

BMW 2 серії Active Tourer з eDrive.

За рахунок комбінації BMW eDrive і двигуна BMW TwinPower Turbo BMW 225xe iPerformance Active Tourer забезпечує можливості електромобіля без обмежень по запасу ходу. Інтелектуальне взаємодія між двома системами приводів породило електричну систему xDrive. Дана система регулюється автоматично і забезпечує максимально можливе зчеплення і маневреність в будь-якій ситуації при оптимізованому споживанні палива та викидах CO2 на рівні 2,1-2,0 л на 100 км і 49-46 г/км відповідно.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Універсальність, економічність і задоволення від водіння: BMW 225xe iPerformance Active Tourer поєднує в собі перевірену часом гнучкість і видатні показники паливної економічності з характерною для BMW динамікою руху. За рахунок застосування технології BMW eDrive в лінійці BMW EfficientDynamics ці автомобілі можуть проїхати в режимі їзди тільки на електричній тязі до 41 км при повній відсутності шкідливих викидів і витрати палива.

Дизайн кузова дозволив вбудувати елементи силової установки eDrive без шкоди для комфорту, функціональності і просторості салону. Зовні модель iPerformance відрізняється від моделей з традиційним приводом, наприклад, емблемою eDrive на задніх стійках з обох сторін, а також емблемами i на передніх бокових панелях. Планки решітки радіатора і колісні маточини синього кольору також вказують на використовану в автомобілі інноваційну технологію приводу. Усередині салону напис eDrive зроблено на перемикачі режимів руху, рукоятці важеля перемикання передач і панелі приладів, де він відображається протягом всієї поїздки.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ДИНАМІЧНІ ЯКОСТІ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer – це гібридний автомобіль з можливістю підзарядки від мережі. Він має кілька режимів руху, які дозволяють водієві істотно впливати на рівень споживання палива. Воно залежить від обраного режиму руху і стилю їзди самого водія. Коли батарея повністю заряджена, ви можете проїхати до 41 км, не використовуючи ні краплі палива. В режимі AUTO eDrive оптимальне поєднання електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння дозволяє забезпечити максимальну економічність.

При русі по місту BMW 225xe iPerformance Active Tourer в повній мірі використовує переваги електричного приводу. При повністю зарядженій батареї короткі відстані (до 41 км) долаються без викидів шкідливих речовин: по місту без єдиної краплі палива.

  • При повсякденному пересуванні по місту максимально використовується взаємодія між обома системами приводу гібрида. В режимі AUTO eDrive інтелектуальне поєднання зусиль ДВС і електромотора гарантує істотне зниження споживання палива в порівнянні з бензиновими і дизельними автомобілями в цьому класі. У двох словах: Насолоджуйтесь універсальністю BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

 

  • Ви зможете отримувати задоволення від економічної їзди навіть в далеких поїздках. Гібрид, що заряджається, прекрасно підходить для дальніх поїздок без шкоди для дальності ходу або функціональності автомобіля.

ТРАНСМІСІЯ.

Відмітна особливість гібрида з можливістю підзарядки від мережі – виключно ефективна концепція приводу. Він складається з двох основних елементів: двигуна внутрішнього згоряння в передній частині і електродвигуна на задній осі.

Залежно від ситуації водіння і рівня заряду високовольтної батареї двигуни можуть працювати як окремо один від одного, так і разом. Коли працює тільки ДВЗ, тяга забезпечується тільки передніми колесами. У свою чергу, електродвигун передає

потужність на задню вісь. Таким чином, в автомобілі електрично реалізований привід eDrive на задню вісь, повний привід xDrive і чистий передній привід, при цьому керування всіма цими режимами руху здійснює електронна система.

При русі накатом або при гальмуванні електродвигун виконує функції генератора, перетворюючи кінетичну енергію в електричну, яка запасається у високовольтній батареї, що живить електродвигун.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Інтелектуальне управління енергією – один з наріжних каменів концепції BMW iPerformance. Ця система координує взаємодію елементів приводу з електродвигуном, поєднуючи максимальну економічність з прекрасною динамікою руху, а також збільшуючи дальність автономного ходу на електричній тязі.

Кнопка eDrive дозволяє водієві вибирати один з трьох електричних режимів: стандартний режим AUTO eDRIVE, режим MAX eDRIVE їзди тільки на електричній тязі і режим SAVE BATTERY (ЕКОНОМІЯ БАТАРЕИ), при якому забезпечується стабільний рівень заряду акумуляторної батареї.

  • У режимі AUTO eDRIVE інтелектуальна система BMW EfficientDynamics визначає найбільш ефективну комбінацію електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння в залежності від швидкості руху та рівня заряду акумуляторної батареї. Цей режим поділяється на дві фази. Якщо рівень заряду батареї знаходиться в діапазоні між 100% і 7%, ви можете їхати зі швидкістю до 80 км/год, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище і зовсім не використовуючи паливо. Бензиновий двигун включається автоматично при їзді з більшою швидкістю або в умовах, які вимагають підвищеної потужності. Якщо заряд батареї падає нижче 7%, на BMW 225xe iPerformance Active Tourer можна їхати в режимі їзди тільки на електричній тязі з помірними прискоренням на швидкостях до 20 км/год, або з невеликим прискоренням, або з постійною швидкістю на швидкостях до 55 км/год .

 

  • Максимальне задоволення від електродвигуна: в режимі MAX eDrive ви можете насолоджуватися їздою тільки на електричній тязі на швидкостях до 125 км/год. На великих швидкостях або при вичерпанні потенціалу прискорення автоматично вмикається бензиновий двигун.

 

  • При низькому рівні заряду акумуляторної батареї режим SAVE BATTERY дозволяє заряджати батарею від двигуна внутрішнього згоряння або підтримувати рівень заряду на рівні 90%. Таким чином водій може накопичити заряд акумуляторної батареї для їзди на чисто електричному приводі.

 

  • Після введення пункту призначення в навігаційну систему предиктивна система управління електроживленням аналізує запланований маршрут з урахуванням постійних значень, таких як обмеження швидкості та інформації в реальному часі про поточну дорожню ситуацію. Потім система ефективно використовує режим їзди тільки на електричній тязі з урахуванням ситуації. Перш за все, по відношенню до ділянок маршруту, де це буде найбільш ефективно, наприклад в міському трафіку.

 

Контроль динамічних характеристик дозволяє водієві вибирати між режимом Comfort, в якому застосовуються стандартні налаштування двигуна і коробки передач, режимом ECO PRO, оптимізованим під економічність, а також режимом Sport, що забезпечує більш динамічне керування. Режим ECO PRO оптимізує характеристики роботи педалі акселератора і коробки передач, а також налаштування обігріву та кондиціонування повітря з метою підвищення паливної ефективності.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива. Режим ECO PRO Route забезпечує додатковий потенціал щодо зниження витрати палива. В цьому режимі пропонується найбільш оптимізований з точки зору економічності маршрут, який враховує щільність вуличного руху, а також індивідуальні стилі керування і місцеві умови, щоб оптимізувати економічність і, таким чином, знизити витрату палива.

Режим Comfort гарантує максимально комфортну їзду за рахунок правильного регулювання налаштувань елементів підвіски. У режимі Sport всі налаштування приводу і коробки передач оптимізуються під більш динамічне керування. Двигун стає більш чуйним при різких прискореннях, перемикання в автоматичній коробці передач виконуються швидше, рекомендовані моменти перемикання передач в ручній коробці передач зміщуються вище, і в цілому реакція автомобіля стає більш безпосередньою і динамічною.

Система контролю динамічних характеристик доступна як для моделей BMW 2 серії Active Tourer з традиційною системою приводу, так і для BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ЗАРЯДКА.

360 ° Electric пропонує цілу низку інноваційних продуктів і сервісів для реалізації зручної і сучасної елетромобільності в повсякденному житті: від домашніх зарядних пристроїв і мережі загальнодоступних зарядних станцій до спільної навігації, що постійно розширюється.

  • Автомобіль можна зручно і швидко заряджати вдома приблизно за чотири години, скориставшись пропонованою додатково зарядною станцією BMW i Wallbox зі спеціальним зарядним кабелем. Зарядний роз’єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівій передній бічній панелі. Світлодіодне кільце, яке світиться та обрамляє зарядний роз’єм, дозволяє візуально контролювати процес заряду.

 

  • Автомобіль можна зручно і швидко заряджати вдома приблизно за чотири години, скориставшись пропонованою додатково зарядною станцією BMW i Wallbox зі спеціальним зарядним кабелем. Зарядний роз’єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівій передній бічній панелі. Світлодіодне кільце, яке світиться та обрамляє зарядний роз’єм, дозволяє візуально контролювати процес заряду.

 

ЗВ’ЯЗОК.

Завжди підключені до вашого BMW: за допомогою смартфона (iOS або Android) можуть використовуватися не тільки функції BMW Remote Services, такі як віддалене замикання, а йспецифічні функції гібридної силової установки. Таким чином ви завжди зможете мати інформацію про витрату палива та ефективність вашого BMW 225xe iPerformance. Сервісна служба BMW на всі випадки життя — коли ви перебуваєте усередині автомобіля або зовні.

Мобільний додаток My BMW Remote App для гібридних автомобілів з можливістю зарядки під iOS і Android відображає детальну інформацію про поточний стан автомобіля, наприклад про його місцезнаходження, рівень заряду батареї і запас ходу.

Процес зарядки можна контролювати віддалено за допомогою таймера week-to-view, а температура в салоні регулюється віддалено, щоб заздалегідь підготувати автомобіль до поїздки. Пункти призначення, об’єкти і адреси зарядочних станцій, що цікавлять, можна легко переслати в автомобіль прямо з програми.
Додаток My BMW Remote App для гібридних автомобілів з можливістю зарядки також оцінює ефективність кожного перевезення та надає рекомендації щодо ефективного керування і збільшення запасу ходу.

Ви хочете влітку сідати в прохолодний автомобіль, а взимку в теплий салон з чистими вікнами – все це здатна забезпечити автономна система опалення та кондиціонування вашого BMW 225xe iPerformance Active Tourer. За рахунок застосування електричного компресора кондиціонера і безрезервуарний електричного нагрівача система автоматичного кондиціонування повітря працює майже безшумно навіть при вимкненому двигуні. Можна заздалегідь поставити до двох різних термінів виїзду.

Інтелектуальна система управління включає обігрів, охолодження і вентиляцію для досягнення заданої температури за півгодини до запланованого виїзду. Система управляється з салону автомобіля за допомогою контролера iDrive або, що особливо зручно, за допомогою сумісного смартфона з встановленим додатком My BMW Remote App.

При достатньому рівні заряду високовольтної акумуляторної батареї автономна система опалення та кондиціонування вмикається незалежно від того, заряджається він в цей момент від зовнішнього джерела живлення чи ні.

САЛОН І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer виділяється не тільки своєю економністю в плані витрати палива, але ще і внутрішнім простором салону. За рахунок піднятих сидінь задні пасажири можуть насолоджуватися прекрасним видом. Високовольтна батарея надійно розміщується під багатомісним заднім сидінням, забезпечуючи досить

місця під вантажі, що перевозяться вами. Стандартне заднє сидіння, яке складається по частинах в пропорції 40:20:40, додатково розширює практичні якості автомобіля. Це підвищує гнучкість компонування багажного відділення і спрощує перевезення громіздких вантажів.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Витрата палива, викиди CO2 і споживання потужності BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): 2,1-2,0
Викиди CO2, г/км (змішаний цикл): 49-46
Споживання потужності в кВт/год на 100 км (змішаний цикл): 11,9-11,8

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).