ПРАКТИЧНІ ПОМІЧНИКИ. ДЛЯ ВАШИХ ПОДОРОЖЕЙ.

Безпека та комфорт в BMW 3 серії Гран Туризмо.

Зручні допоміжні системи, велика кількість функцій безпеки: Ваш BMW захищає та підтримує Вас, коли це можливо.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ТА ЗАКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА.

Багато хто стикався з ситуацією, коли після відвідування магазину необхідно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати десь усумці. У таких випадках у нагоді стане інноваційна система комфортного доступу, яка забезпечить автоматичне відкривання задніх дверей багажника, не торкаючись до них.

Датчик розпізнає короткий спрямований рух ногою під заднім бампером і дає команду

на відкривання. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля. Після цього двері багажника відкриваються і піднімаються автоматично. Розташовані в задньому бампері на різній висоті датчики фіксують рух ноги і відкривають багажник. Ця інноваційна функція з пакету BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відсіку і завантаження в нього зручніше.

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ HARMAN KARDON.

Система об’ємного звучання Harman Kardon забезпечує якість звучання, що не поступається концертному залу. Цифровий підсилювач потужністю 600 Вт з налаштованим еквалайзером гарантує високоякісне кристально чисте звучання.

Шістнадцять точно налаштованих гучномовців (сім середньочастотних, сім високочастотних і два центральних низькочастотних) наповнюють салон бездоганним звуком. Доповнюють цю акустичну пишність ефектні візуальні елементи – алюмінієві написи harman/kardon на передніх дверних панелях.

АДАПТИВНІ ПЕРЕДНІ ФАРИ.

Адаптивні біксенонові фари, регульоване розподілення світлового потоку в місті і на шосе та незасліплююча система автоматичного управління дальнім світлом Selective Beam забезпечують оптимальне освітлення дороги. Під час повертання керма рухомі фари дають можливість водієві зазирати далеко вперед у повороти.

Щоб забезпечити видимість на коротких дистанціях, поворотні фари (включено до пакету обладнання) автоматично вмикаються, якщо активується вказівник повороту або під час обертання рульового колеса. Адаптивні передні фари гарантують

оптимальну освітленість під час будь-якої дорожньої ситуації, що суттєво підвищує рівень активної безпеки.

Незасліплююча система автоматичного управління дальнім світлом Selective Beam автоматично регулює дальнє світло фар в залежності від поточного рівня освітленості та ситуації на дорозі, забезпечуючи чудову видимість в темну пору доби. Це в свою чергу дає можливість швидко ідентифікувати об’єкти на узбіччі дороги. Система слідкує за зустрічним рухом та автомобілями попереду та плавно регулює дальнє світло фар, щоб не допускати засліплення інших учасників дорожнього руху.

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Пакет продуманих засобів безпеки в BMW 3 серії Гран Туризмо забезпечує цілеспрямовану мінімізацію ризиків ДТП та дарує приємне відчуття захищеності.

Дуже міцні, масивні поперечні балки та розумне використання високоміцної та ультра високоміцної мультифазної сталі забезпечують максимальну жорсткість кузова, зберігаючи при цьому легкість конструкції. Енергія удару направляється до інших ділянок кузова навколо пасажирської комірки, наприклад, до днища, каркасу боковин, внутрішніх перегородок та до даху, після чого поглинається в зонах деформації, які передбачені в передній частині кузова. У випадку бокового зіткнення захист забезпечують посилена конструкція середніх стійок і порогів кузова, високоміцні бруси безпеки в дверях а також жорсткі поперечні балки в зоні сидінь.

В передній частині кузова BMW 3 серії Гран Туризмо є певна кількість детелей, які забезпечують захист пішоходів. Між кронштейном бампера та панеллю встановлений амортизатор, котрий дозволяє знизити тяжкість травм ніг пішохода під час наїзду. Крім того, капот оснащений елементами, що деформуються, які поглинають енергію удару та виконують функцію зон деформації.