BMW REPAIR INCLUSIVE.

Купуючи новий BMW, Ви отримуєте гарантоване задоволення за кермом. І навіть більше: вищий стандарт якості, аж до дрібниць.

Гарантія на автомобіль в цілому, на всі оригінальні деталі BMW, а також оригінальні аксесуари BMW складає 2 роки без обмеження пробігу.

Програма ‘Repair Inclusive’ дає можливість продовжити базову гарантію до 3-х, 4-х або 5-ти років з обмеженням пробігу 200 000 км.

Подробиці за тел: (032) 23 23 500.
Записатися на сервіс

ПЕРЕВАГИ ГАРАНТОВАНО:
Свобода вибору:
Ви самостійно обираєте термін дії гарантії на автомобілі.

Програма ‘Repair Inclusive’ збільшує залишкову вартість Вашого автомобіля

Ви контролюєте свої витрати:
програма ‘Repair Inclusive’ допомагає усунути непередбачені витрати

Звертаємо Вашу увагу, що дія програми «Repair Inclusive» не розповсюджується на:
 • буксирування та забезпечення мобільності;
 • оригінальні та оборотні (відновлені) запчастини (гарантія на запчастини діє виключно до закінчення строку дії гарантії на транспортний засіб);
 • змінні елементи світлових приборів (за виключенням ксенонових/світлодіодних ламп);
  гарантію від наскрізної корозії (діє базова гарантія заводу-виробника 12 років);
 • лакофарбове покриття ТЗ (діє базова гарантія заводу-виробника 3 роки);
  високовольтні акумулятори для гібридних автомобілів та електромобілів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
 • високовольтні акумулятори для електроскутерів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
  акумулятори мотоциклів;
 • на регулювальні роботи, на поточне обслуговування, періодичні перевірки і регулювання (включаючи перевірку/регулювання геометрії передньої чи задньої осей, балансування коліс тощо) (за винятком, коли роботи виконуються в межах гарантійних зобов’язань в межах дії програми);
 • шуми/вібрацію/коливання тормозних дисків та колодок.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 1,20 ГРН.*

Разом з перевагами Програми ‘Repair Inclusive’, якщо модель Вашого автомобіля є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 1,20 грн* (стандартна вартість активації пристрою становить 7 800 грн).

Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.

Більше про мобільний додаток myBMW UA

* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.08.2020 до 30.06.2021 включно. Ціна вказана з ПДВ. Інформацію щодо того, чи є сумісним Ваш автомобіль з телематичним сервісом, та детальні умови Програми ‘Repair Inclusive’ Ви можете дізнатися у консультантів сервісу автоцентру «Арія Моторс». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення Програми ‘Repair Inclusive’ та/або цієї пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.