BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше палива. Більше динаміки.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше палива. Більше динаміки.

Справжнє задоволення від водіння завдяки максимальній динаміці і мінімальній витраті палива. BMW EfficientDynamics – стратегія, розроблена BMW для мінімізації витрати палива і викидів CO2 при одночасному поліпшенні динаміки і підвищенні задоволення від водіння. Це цілий пакет заходів, які поширюються на двигун, системи управління потоками енергії і саму концепцію автомобіля. І все це вже включено в базову комплектацію кожного автомобіля BMW. Це – BMW EfficientDynamics.

ТЕХНОЛОГІЇ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ. ВЖЕ В СЕРІЙНИХ АВТОМОБІЛЯХ.

Інтелектуальне управління потоками енергії і використання полегшених конструкцій, а також поліпшена аеродинаміка і заходи підвищення економічності двигунів – всі ці фактори стійкої мобільності є характерними особливостями кожного сучасного BMW. До інших інновацій відносяться нові форми систем приводу, такі як технологія BMW eDrive. Відповідно до основною концепцією стратегії BMW EfficientDynamics в автомобілях BMW i втілюються нові ідеї електромобільності, які інтегруються в багато існуючі технології.

Коли мрії стають реальністю.

Досвід BMW EfficientDynamics

Переглянути відео

ДАВНЯ ТРАДИЦІЯ.

Стратегія BMW EfficientDynamics спирається на багаторічну історію. Уже в 1972 році мрія про електромобільність втілилася в реальність в моделі BMW 1602e. Ще через кілька років BMW розробила такі моделі, як BMW E1 і BMW Vision EfficientDynamics – і таким чином стала одним з найбільш інноваційних автовиробників в світі.

ЕФЕКТИВНІСТЬ В ПОЄДНАННІ З ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІД ВОДІННЯ.

Познайомтесь з відміченими нагородами бензиновими і дизельними двигунами.

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ.

Отримайте захоплююче задоволення від водіння в поєднанні з ефективною мобільністю.

ЩЕ БІЛЬШ ВРАЖАЮЧА ДИНАМІКА ПРИ МЕНШІЙ МАСІ.

Ми зекономили на масі. Ви зекономите на витратах енергії.

БІЛЬШЕ ВІДПОВІДНОСТЕЙ. МЕНШЕ ДВОЗНАЧНОСТІ.

Зміна в нормативних методах вимірювання витрат, викидів та забрудюючих речовин.