СИЛИ, ЩО КЕРУЮТЬ НАМИ - ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

СИЛИ, ЩО КЕРУЮТЬ НАМИ - ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Інноваційні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo – “серце” кожного BMW. У них використовуються найсучасніші системи упорскування палива, компоненти з повністю адаптивним керуванням і інноваційні технології турбонаддува.

ДВИГУНИ СІМЕЙСТВА BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Будь то бензиновий або дизельний двигун з трьома, чотирма або шістьма циліндрами – технології BMW EfficientDynamics роблять тягу більш доступною, а самі двигуни – більш чуйними навіть на низьких оборотах. Одночасно з цим дані агрегати забезпечують дивно низький рівень витрати палива і шкідливих викидів. Підвищена економічність і оптимальна динаміка гарантують більше задоволення від водіння.

Інноваційні трьохциліндрові бензинові двигуни з винятковою плавністю роботи, 4-циліндрові бензинові двигуни і рядні бензинові 6-циліндрові двигуни BMW TwinPower Turbo – неодноразові переможці конкурсу “Двигун року” – встановлюють нові стандарти. Нове покоління цих двигунів стало ще більш економічним, екологічним і потужним, ніж їх попередники. Для підвищення економічності і поліпшення динаміки ці інноваційні технології, які є наріжними каменями стратегії BMW EfficientDynamics, поєднують в собі новітні системи упорскування палива, систему Valvetronic, включаючи Double-VANOS, а також інноваційні технології турбонаддува. Результатом стало створення особливо ефективних силових агрегатів, які вражаючим чином демонструють досвід BMW в області моторобудування.

У дизельних двигунах BMW Twin Power послідовно втілюються принципи BMW EfficientDynamics: поєднання високої паливної економічності, збільшеної потужності і відмінних ходових якостей. Автомобілі з дизельними двигунами можуть служити зразками ефективності і динаміки. У той же час 3-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo – ідеальні силові агрегати початкового рівня; інноваційні 4-циліндрові двигуни BMW TwinPower Turbo і особливо потужні 6-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo виконують свою роботу з виключно малими шкідливими викидами і втратами на тертя. Тим самим гарантується максимальне задоволення від водіння. Дизельні агрегати з полегшеною алюмінієвою конструкцією сімейства BMW EfficientDynamics оснащуються турбонагнітачами із змінною геометрією. А за уприскування палива відповідає система безпосереднього впорскування палива CommonRail останнього покоління

ДВІ ДИСЦИПЛІНИ. ОДИН ЧЕМПІОН.

Ще більш вражаюча динаміка при більш низьких витратах - 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turb М.

ДВІ ДИСЦИПЛІНИ. ОДИН ЧЕМПІОН.

Ще більш вражаюча динаміка при більш низьких витратах - 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turb М.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 8,8 [8,3]
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / 100 км: 204 [194]

НЕЙМОВІРНА МІЦЬ. НЕЙМОВІРНА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун TwinPower Turbo Performance M поєднує в собі систему безпосереднього вприскування Common Rail і унікальний триступеневий турбонагнітач із змінною геометрією турбіни. Цей двигун відрізняється винятковою чуйністю, а також високим крутним моментом на низьких оборотах і в великому діапазоні оборотів.

BMW M550d xDrive: витрата палива (у змішаному циклі), л / 100 км: 6,2
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / км

ЗАВЖДИ НА ОДНУ ПЕРЕДАЧУ ВПЕРЕД.

Дозволяє ефективно управляти тягою, знижує витрату палива, підвищує відчуття спортивності і динаміки: 8-ступінчаста АКПП Steptronic.

8-СТУПЕНЕВА АКПП STEPTRONIC.

8-ступінчата спортивна АКПП Steptronic дозволяє значно ефективніше перемикати передачі і забезпечує більший комфорт завдяки тому, що зближує передавальні числа і мінімальні перепади частоти обертання. Завдяки цьому максимум комфорту забезпечується при надзвичайній динаміці і помітному зниженню витрати палива. А функція Launch Control наділить ваш BMW вражаючими розгінними якостями. Головне при цьому – максимально ефективне прискорення. Натисніть кнопку DSC, переведіть важіль селектора в положення “S”, натисніть на гальмо і за допомогою педалі акселератора активуйте кік-даун – тепер відпустіть педаль гальма і дізнайтеся, що таке справжня тяга!

BMW Blue Performance.

Зустрітися з одними з найбільш “чистих” дизельних двигунів в світі. Завдяки технології BMW BluePerformance рівень шкідливих викидів дизельного двигуна вдається знижувати і далі. На додаток до фільтру сажі і окислювального каталітичного нейтралізатора накопичувальний каталітичний нейтралізатор NOx гарантує подальше зниження викидів оксидів азоту. При цьому дане рішення не робить ніякого впливу на процес згоряння палива, що дозволяє

зберегти високу ефективність дизельного двигуна.
У деяких моделях використовується ще більш ефективна форма зменшення вмісту оксидів азоту: каталітичний нейтралізатор SCR (SCR = селективний каталітичний нейтралізатор) з уприскуванням AdBlue. Уприскування рідкого речовини AdBlue® запускає хімічну реакцію, значно зменшуючи вміст оксидів азоту.

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО І ВИКИДИ СО2.

BMW i8: витрата палива (у змішаному циклі), л / 100 км 2,1
– викиди CO2 в змішаному циклі, г / км: 49
– споживання електроенергії в змішаному циклі, кВтг / 100 км: 11,9.
Дані без дужок відносяться до базової моделі з трансмісією, що входить в базове оснащення; дані в дужках відносяться до моделей з опціональною трансмісією (див. “Додаткове обладнання”).

Дані, що відносяться до витраті палива і викиду CO2 залежать від обраних коліс і шин.
Додаткову інформацію про офіційні дані по витраті палива і викиди CO2 нових автомобілів можна знайти в знайти в “Посібнику по витраті палива і викидів CO2 для нових автомобілів”, що надається безкоштовно у всіх підприємствах роздрібної торгівлі та компанією DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth7